wtorek, 22 stycznia 2013

...

Więc patrzcie jestem aż taka wredna i piszę to małą czcionką-,-!
yh, dobra ogar. Więc piszę tu to coś, to się nazywa notka pożegnalna. Wiem, że po niej stwierdzicie, że jestem jakaś głupia czy coś, no ale trudno. Więc zacznę od tego, że lubiłam tu pisać? Możliwe, że powtórzę słowa z jakiegoś komentarza czy coś ale trudno. Mhm, jak wyżej lubiłam, ale do czasu aż nie zaczęły się komentarze, że coś obiecuję a potem tego nie dotrzymuję. Sprostujmy to, jeżeli piszę ' postaram się' to nie znaczy, że obiecuję prawda? Potem zaczęło się, że blog się ZGARSZA, a wiecie czemu? Bo powróciłam do normalnego funkcjonowania, nie siedziałam już po osiemnaście godzin przy kompie przy czym przestałam dodawać po trzy rozdziały dziennie. Posty były co jeden/dwa dni, czasami dłużej z powodów na które nie miałam sposobu? Jak pisałam wcześniej, miałam ochotę już zawiesić bloga, no ale gdy zaczynałam go pisać czytałam z dwadzieścia opowiadań, przy czym z dziesięć z nich osoby bez powodu zawiesiły. Szczerze, nie rozumiałam tego. Bo jak można tak z dnia na dzień, napisać durne CZEŚĆ, KOŃCZĘ?

Mam dość waszych komentarzy, że wam się nie podoba, bo to wcale nie jest miłe uczucie
TAK STARAM SIĘ i nie piszę tego na siłę, jakbym miała pisać 'na siłe' tak jak połowa z was sądzi,
to nie pisałabym wogóle bo po chuj?

NIE PASUJE WAM:
czcionka* dobrze, powiększałam ją.
nie staram się* wręcz przeciwnie, staram się i potrafię zapisać 10 kartek w durnym zeszycie z 5 zdaniami początkującymi np. rozdział.
przeszkadza wam to, że COŚ SIĘ TU DZIEJE, ojeej jakie to kurwa straszne, że nie robię cholernego LOVE STORY.
co do love story; tak, rzygam już nimi, jak można chcieć czytać coś takiego skoro i tak już znasz zakończenie? Szybko domyślasz się treeści. Osobiście czytałam kilka takich ale po pewnych rozdziałach po prostu przestałam bo zrobiło się to monotomne. Obecnie tytułowe LOVE STORY miss piggi to jedyny blog jaki czytam, ale wiecie czemu? bo nie chodzi o to, że ma taką nazwę, ale może o to, że nie jest takie przewidywalne? 
Kolejny to jest, że MACIE DOŚĆ, ŻE LILO JEST CHAMSKA, zaczynając czytanie tego bloga już w pierwszych rozdziałach dowiadujecie się mniej więcej jaka jest.
Czy np. to, że kłóci się z chłopakami? yh, ale to chyba mój wybór czy się kłócić będzie czy nie? osobiście jestem osobą bardzo kłótliwą z czym się dziwie, że mam jeszcze przyjaciółki, a Lilo widać ma to po mnie.
* dostawałam też wiadomości na gadu, to nie jest tak, że tylko w komentarzach wam też coś nie pasuje np:
^ dziewczynie nie pasowało, że Maks jest gejem. Sorry, ja uważam, że fajnie jest mieć takiego przyjaciela więc wątek wstawiłam. A po za tym, to taki mały bonus dla N. która ma świra na ich punkcie.

mogłabym wymieniać tak długo, ale po co?


DZIĘKUJĘ WAM ZA;
*29 OBSERWATORÓW, NIE WIEM ILU CZYTAJĄCYCH.
*1165 KOMENTARZY.
*STO POSTÓW, KTÓRE CHYBA KAŻDY Z WAS PRZECZYTAŁ.
* OGÓLNYCH 46 291 PODGLĄDÓW BLOGA.


POCZĄTEK:
18.06.2012
KONIEC:
22.01.2012

* Myślałam na dodaniem EPILOGU, ale doszłam do wniosku, że większości się tu NIE PODOBA więc dłużej was na blogu trzymać nie będę.


pytania ; ask.fm/laajk98
twitter ; @laajk98
gg; 15556018


DZIĘKUJĘ i cześć.
4 komentarze:

  1. Hejterzy,hejterzy wszędzie...Mój ulubiony blog :/

    OdpowiedzUsuń
  2. A mogłabyś dodać epilog chociaż , blagam Cie zrób to dla tych którzy czytali co to ty piszesz , a nie patrz tylko na hejterów. Rozumiem jak ktoś krytykuje to jest straszne , ale dla NAS wiernych czytelniczek mogłabyś dodać epilog. Bardzo prosze Cię o to, mam nadzieje, że się nad tym zastanowisz.
    Jedna z wierniejszych fanek XXX.

    OdpowiedzUsuń