niedziela, 5 sierpnia 2012

Rozdział 59.

Zarumienił się. Nie wiedział co powiedzieć, nie dziwię mu się. 
M. - Lil.. - przerwałam mu.
LL. - Dobra, spoko. Nie ma sprawy. - uśmiechnęłam się przyjacielsko, miałam nadzieje, że to jakoś załagodzi sytuację.
M. - Ja naprawdę przepraszam. - mruknął cicho.
LL. - Max! Do cholery, przecież mówię, że nic się nie stało. Rozumiem. Spojrzałam co wybrał mi Maks. Zestaw składał się z siwej koszulki z niebieskim kurczakiem, czarne rurki i siwe vansy. Ma chłopak stylówe.
LL. - Jeej, teraz to my naprawdę będziemy do siebie pasować. - zaczęłam się ubierać.
M. - Co jak co, ale moja mamuśka miała rację. Ładna byłaby z nas para.
LL. - Rozmyślałam nad jej słowami i może i by nam się udało, ale czy możemy porozmawiać o tym później. Twoi rodzice czekają.
M. - Spoko, księżniczko. - wyszczerzył się. Podbiegł do szafki i wyciągnął dwa fullcapy. Różowy dla siebie i niebieski dla mnie. Ja w tym czasie poprawiłam makijaż i fryzurę. Chwyciłam telefon, widniała na niej wiadomość. Przepraszam, źle to ujęłam. Widniała w niej informacja o kilkunastu wiadomościach. Nie miałam ochoty na popsucie sobie humoru, dzisiaj mój ostatni dzień wolności bez tych debili. Schowałam komórkę do kieszeni. Wskoczyłam Maksowi na barana i powędrowaliśmy do samochodu. Myślałam, że jego rodzice coś skomentują, gdy weszliśmy do środka, że długo czy coś. Ale nie, usłyszałam tylko głośne : "No to czas, jedziemy" powiedziała to Raye. Usiadłam na tyle razem z Maxem. On zajął się komórką, postanowiłam ogarnąć jednak te smsy od NICH. Przeczytałam jedenaście i wszystkie były podobnej treści.  "Proszę, odpisz. Martwimy się." i pisał tak każdy, oprócz Harrego. Zabolało. Ostatni sms był od Zayn'a, mianowicie był to ten który ostatnio czytał mi Maks. Postanowiłam na niego odpisać. " Noc była udana, oczywiście nie odbyło się bez %%, wyspałam się wszystko okej. Jadę na wycieczkę. Nie piszcie do mnie, nie psujcie mi humoru !". Wysłałam. Postanowiłam sprawdzić twitter'a. Zalogowałam się, właściwie pierwszy raz na telefonie. Zauważyłam wpis ELIZKI . "Czuje się jak w bajce, z najukochańszym w Paryżu." czułam, że łzy napływają mi do oczu. Rzuciłam telefonem, dosyć mocno. Na szczęście z przodu nikt tego nie zauważył. Maksiu przesiadł się na miejsce środkowe.
M. - Lil, nie płacz. Proszę.. co się.. - nie dokończył, bo podniósł telefon i sam to zobaczył.
LL. - A jeszcze był się pożegnać i niby mnie najbardziej kocha. Pff chuj. - na ostatnie słowo ściszyłam głos, aby Rodzice M nie usłyszeli, nie wiem czy tolerują przekleństwa, tym bardziej u dziewcząt.
M. - Zapomnij o nim, a z tym ostatnim się zgodzę. 
LL. - Nawet, nie wiesz jakie to trudne.
M. - Uwierz, wiem co to znaczy Starać się zapomnieć o tej jedynej osobie. - Zaczęłam się mu uważnie przyglądać, czyżby kiedyś kogoś stracił? i czemu mi o tym nie powiedział. Poczułam się oszukana.
LL. - Jaka ona była?
M.  - Śliczna, blondynka. O turkusowych oczach, zawsze się sprzeczaliśmy ja mówiłem, że są niebieskie, a ona , że zielone. Wreszcie zakończyliśmy spór słowem turkusowe. Miała cudowny głos.Była idealna. - słuchałam go uważnie, tak aby zobaczyć ją w myślach.
LL. - Co się stało, że nie jesteście razem? - widziałam, że jego oczy się zaszkliły.
M. - Zdradziła mnie z moim kuzynem. Potem mówiła, że mnie kocha, ale okłamywała. W ten sam czas z nim chodziła. Powiedział mi, mówił, że nic nie wie. A ja go popchnąłem, wleciał pod samochód iii . - głos mu się załamał. Pierwszy raz widzę go w takim stanie. I wszystko przez taką dziwkę. Domyślałam się co się stało.
LL. - Umarł.. ? - powiedziałam ledwo szeptem. Było to trudne dla mnie, a co dopiero dla niego. Pokiwał głową, łzy leciały po jego policzkach. Po moich tak samo. Nie wiem czy z powodu Harrego, Elizki czy z powodu krótkiej zwięzłej historyjki Maksa.. Tyle emocji naraz. To mnie po prostu przerosło..
16komentarzy = nowy rozdział.

16 komentarzy:

 1. No ejjj wredna jesteś!!!!Dobra dziewczyny szybko nabijamy 16 komentarzy bo chcę nowy rozdział. ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na kolejny. XDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Super rozdział czekam na następny;*!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa . Szybko do 16 ! Boo ja już czekam na next'a!
  Genialny ! <33

  OdpowiedzUsuń
 5. jej.... mam nadzieję że ooni będą razem <3

  OdpowiedzUsuń
 6. super rozdział <33 ciekawe czy będzie z Harrym czy z Maksem !? :D trochę pod koniec smutny, ale i tak świetny ;* czekam na nn, pisz szybko <3

  OdpowiedzUsuń
 7. koffam proszę pisz szybko nawet jeżeli nie bd 16 komentarzy proszęeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 8. Boskie <333 Sorka,że nie komentowałam ostatnio,ale byłam na wakacjach na tydzień bez neta. Proszę zmniejsz ilość komentarzy do rozdziałów do 10. Czekam na next. Buziaki xoxo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Następnyy! Szybkoo! Ciekawe czy ona bd z Maksiem ;D
  On jest słodki ;*

  OdpowiedzUsuń
 10. Boskie .:* Jeszcze tylko jeden komentarz dziewczyny ! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Yeaah ! 16 ~. NO to czekamy na nn rozdział ;D
  `Karolaa.

  OdpowiedzUsuń