czwartek, 28 czerwca 2012

Rozdział 13.


Zatrzymał się samochód, a z niego wyszedł Malik, zdziwiłam się i to bardzo.Ale nie chciałam, żeby zauważył ,że ja zauważyłam.Szłam dalej, słyszałam głośniejszy tupot za mną.Wiedziałam ,że to on.. chwycił mnie za rękę i obrócił w swoją stronę.Byliśmy bardzo blisko siebie, pewnie ci którzy wokół nas przechodzili uznawali nas za parę, dziwne,że się nie wyrywałam. Spojrzałam w jego oczy w których było widać troskę.Dosłownie się utopiłam, teraz zauważyłam jaki jest przystojny i pociągający.Do rzeczywistości sprowadził mnie jego głos.
Z. - Możemy porozmawiać? - gdy zauważył ,że jestem w niego zapatrzona, uśmiechnął się.
LL.- ee , chyba tak. - Sama zdziwiłam się swoją reakcją! to do mnie zupełnie nie podobne. Powinnam się mu teraz zacząć wyrywać i drzeć , czego on ode mnie chce.. coś w tym typie. Chwycił mnie za rękę, nie protestowałam.. zaprowadził mnie do swojego samochodu, otworzył drzwi jak dżentelmen , wsiadłam. A on poszedł usiąść na miejsce kierowcy, odpalił samochód i włączył radio , leciała jakaś wolna piosenka.. chciał przełączyć ale zatrzymałam jego dłoń, szepcząc ,żeby nie przełączał.Jechaliśmy tak 15 , może 20 minut , nie odzywając się. Zgasił samochód znajdowaliśmy się nie daleko jakiegoś lasku..Spojrzał na mnie..
Z.- ej , nie bój się.Nic ci nie zrobię , obiecuje. - Kiwnęłam głową i wysiedliśmy, Zayn szedł  przodem , a ja podążałam za jego krokami.Szliśmy jakąś ścieżką.
LL.- Chciałeś porozmawiać. - Nie zatrzymywałam się , nie patrzałam na niego , patrzyłam w głębie lasu.. sądziłam ,że tak wyjdzie bardziej lekceważąco.
Z.- ee , na początku chcę przeprosić. - czułam jego wzrok na sobie.. 
LL.- Jasne, w ramach przeprosin możesz zapożyczyć mi swoją bejsbolówkę, bo robi się chłodno. - Spojrzałam na niego , uśmiechnął się i zdjął ją z siebie, i pomógł mi nałożyć.Wtuliłam się w tą bluzę, może to głupio zabrzmi , ale zaciągnęłam się jej zapachem.
LL.- Ładnie pachnie , i dziękuję. - Podeszłam bliżej i dałam mu buziaka w policzek, po czym się zarumieniłam.. bo doszło do mnie,że nie wypadało tak robić.On jeszcze bardziej się uśmiechnął, gdy zauważył rumieniec.. szliśmy tak i szliśmy , znowu milcząc.Ale podobało mi się to, milczenie z nim jest czymś wspaniałym.Wreszcie doszliśmy do końca ścieżki.
Z.- Ee , chodź jeszcze tylko przez te krzaki i dojdziemy. - Zrobiłam jakąś dziwną minę po czym on wybuchnął śmiechem.. 
LL.- Ee, Zayn. Nie żeby coś , ale ja mam iść z tobą w krzaki?
Z.- ahahah , no wiesz spałaś z obcym w łóżku , a ze mną przez krzaki przejść nie chcesz? - Zrobił minę zbitego psa, zgodziłam się, ale gdy podeszliśmy bliżej krzaki okazały się krzakami róż.Mulat wziął mnie bez pytania na ręce i przeniósł.Ujrzałam mały wodospad z którego woda  uchodziła do jeziora, był też tam most w którego kierunku my zmierzaliśmy.Usiedliśmy tak aby móc moczyć nogi.Spojrzałam na niego , z zadrapań nie których leciała krew.
LL.- no i przeze mnie to masz. - wskazałam na największą ranę, i zrobiłam smutną minę, gdybym nie wzięła tej bejsbolówki on nie był by taki podrapany, a teraz jak na jakimś koncercie będzie miał być w koszulce na krótki rękaw?
Z.- Oj tam , przeżyje.. ale w sumie nagroda by się przydała..
LL.-Hym, obiecuję ,że ci to wynagrodzę.
Z.- Trzymam cię za słowo , właśnie co jest po między tobą a Harrym ? - Zdawało mi się , że te pytanie sprawiało u niego pewną trudność..
LL.- Hym.. pomyślmy kiedyś, wczoraj.Chyba sądziłam , że mi się podoba, ale minęło więc NIC. - Zdziwiłam się znowu , sama sobie,że powiedziałam mu to tak prosto z mostu.
Z- Aha, rozumiem.. właściwie to , to rozumiem ale nie rozumiem ciebie.. 
LL.- wiem chyba o co ci chodzi, no ale kobiet nie rozumiesz, skarbie kobieta zmienną jest. - Uśmiechnęłam się i po chwili doszło do mnie ,że powiedziałam do niego skarbie.. ehm . no i znowu się zakochałam? jak mi to kurde szybko przychodzi, wystarczy chwila sam na sam z tą osobą i już mają mnie owiniętą wokół palca.Miałam nadzieję ,że weźmie to tak po przyjacielsku.Bo jeżeli nie? jeżeli się domyśli? to umrę.Siedzieliśmy tak 3-4 godziny i rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym.. Stał on się dla mnie kimś bliskim i ważnym.. Postanowiliśmy wracać, wstaliśmy i zbliżaliśmy się do krzaków.
LL.- Zayn , mam prośbę. - Usłyszałam "hym?" i poczułam jego wzrok na sobie..
- Nałożysz bejsbolówkę i wtedy się nie podrapiesz.. chwilę bez niej powinnam wytrzymać - chciał mi przerwać, ale ja mówiłam dalej . - ale tym razem weźmiesz mnie na baran'a tak aby mi się nic nie stało , jak się pomysł podoba? 
Z.- jest świetny, chociaż bym wolał ,żebyś została w bejsbolówce. - Wykonaliśmy nasz plan, znaczy się mój.Droga do samochodu, zleciała szybko.Wsiedliśmy do samochodu i kierowaliśmy się do domu.Zgłodniałam zaczęło mi burczeć w brzuchu , kierowca to chyba usłyszał i zaczął się ze mnie śmiać.. 
LL.- Gdybyś ty zjadł mało na śniadanie, z powodu nie chciania korzystania z zbyt dużej gościnności to już byś dawno umarł ! - walnęłam go lekko w ramię.
Z.- A właśnie , zapomniałem ci powiedzieć,że ładnie dzisiaj wyglądasz.. ee w tych włosach.
LL.- Weź nie żartuj , nie zdążyłam ich wyprostować, nienawidzę mieć takich fal na łbie.
- Całą drogę przegadaliśmy, dziwne jakoś szybko tym razem złapaliśmy kontakt. Spojrzałam na telefon , miałam kilka nie odebranych połączeń, ale nie przejmowałam się tym.Looknełam tylko na cyferki , które wskazywały 16:30 .W końcu dojechaliśmy..
_______________________________________
Kompletnie nie wiedziałam , kto ma wysiąść z tego samochodu.
Rozważałam wiele opcji , więc dziękuję dla N. która pomogła mi wybrać.
Mhym.. może nie długo wyniknie z tego jakieś romansidło ? sama nie wiem..
PROSZĘ KAŻDĄ OSOBĘ KTÓRA TO CZYTA, 
ABY SZCZERZE KOMENTOWAŁA.. 

9 komentarzy:

 1. dziewczyno jesteś ZAJEBISTA!
  powinnaś dodawać chyba 20 rozdziałów dziennie bo czyta sie cb świetnie. wg mnie fanie by było gdyby wkońcu chodziła z Maxem! a potem coś z 1D by było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahah , na początek dziękuje.
   Hym.. co do Max'a to nie wiem czy będą razem..
   ale coś się będzie szykować z jego kolegą . :D

   Usuń
 2. Super blog !Czekam na nn :** `Ann

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na next ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. niech będzie z Zayn'em błagam *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. Booski ; **
  nie ma co tu więcej pisać < 3

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech ona się ogarnie i będzie z 1D ! :D
  Jeej, ale bym chciała żeby tak było *_*
  Super<3

  OdpowiedzUsuń